MENNET

Įgūdžių įvertinimas

Šis įgūdžių įvertinimas skirtas mažai kvalifikuotiems suaugusiesiems ir mažiau galimybių turintiems suaugusiesiems, kuriems reikia tobulinti skaitymą, rašymą, kompiuterio naudojimą ir skaičiavimą, kad būtų sudarytos geresnės galimybės patekti į darbo rinką.

Šį įgūdžių vertinimą sudaro 4 klausimynai, kiekviename iš jų 16 klausimų, kuriais bandoma įvertinti dalyvių lygį skaitant, rašant, naudojant kompiuterį ir skaičiuojant.

Užpildę klausimyną, dalyviai gali pamatyti, kokias kompetencijas jie turi keturių įgūdžių srityse ir kur jiems reikia toliau tobulėti.

Pasinaudoję įgūdžių įvertinimo priemone, dalyviai gali dalyvauti mokymo programoje, kurią sudaro keli klausimai ir užduotys, skirtos dalyviams naudoti ir tobulinti savo įgūdžius.

Programa bus anglų, norvegų, rumunų, lietuvių ir ispanų kalbomis.

Mūsų įgūdžių vertinimo įrankio dalyviai yra žmonės, kurie žino, kaip skaityti ir rašyti, turi privalomą išsilavinimą, tačiau turi trūkumų skaitant / rašant / skaičiuojant ir naudojant kompiuterį.

Tačiau įgūdžių vertinimo įrankis yra atviras šaltinis visiems, kuriems reikia tobulinti skaitymą, rašymą, kompiuterio naudojimą ir skaičiavimą.

Skaičių apvalinimas

Skaičių santykis ir skaičiaus dalis

Dydžiai

Skaičiai – natūralieji ir sveikieji

Informacija

Bendravimas

Sauga

Problemų spendimas

Pagrindinės idėjos ir detalės

Teksto susiejimas

Išmok klausti

Faktai ir nuomonės

Teksto struktūrizavimas

Paprasto teksto rašymas

Sintaksė ir gramatika

Taisyklingas rašymas tolygiu greičiu